Okolica Domków Familijnych, Bobolin, Uzdrowisko Dąbki, Darłowo i Darłówko

Bobolin to piękna nadmorska wieś w województwie zachodniopomorskim, objęta strefą ochrony uzdrowiskowej. Bobolin położony jest między Królewskim Miastem Darłowo a Uzdrowiskiem Dąbki. Plaża w Bobolinie jest jedną z najczystszych, piaszczystych plaż na Polskim wybrzeżu. Idąc wzdłuż plaży, między Bobolinem a Darłówkiem, napotkać można pozostałości bunkrów z czasów II wojny światowej. Są tu także urokliwe szlaki turystyczne: "Szlak Rezerwatów" oraz "Szlak Nadmorski". Bliskość lasów sosnowych, powietrze nasycone jodem, cisza i spokój tworzą niezapomniany mikroklimat sprzyjający spędzaniu wymarzonych wakacji nad morzem. 

Dąbki uzyskały status uzdrowiska m.in. ze względu na bardzo czyste powietrze i szerokie piaszczyste plaże. Niekwestionowany urok Dąbek przyciąga co roku tysiące turystów za całej Polski i z poza kraju. W centrum Uzdrowiska znajdziemy wiele smażalni, w których można zjeść świeżą i smaczną rybę prosto z morza oraz klimatycznych pubów, idealnie odpowiadających na potrzeby zmęczonych całodziennym plażowaniem dorosłych wczasowiczów. W tej urokliwej miejscowości znajduje się też wiele atrakcji dla dzieci i młodzieży. Znajduje się tu wesołe miasteczko, przystań nad pięknym, czystym jeziorem Bukowo, gdzie można uprawiać sporty wodne. Jest tu szkoła wind surfingu i kite surfingu, można popływać kajakiem, rowerem wodnym lub spróbować szaleńczej jazdy na wodnym skuterze.

Darłowo i Darłówko 5 km od Bobolina znajduje się królewskie miasto Darłowo oraz jego piękna, turystyczna dzielnica Darłówko. W tym malowniczym miejscu znajduje się wiele, chętnie odwiedzanych przez wczasowiczów atrakcji turystycznych, między innymi: zabytkowy Zamek Książąt Pomorskich – jedyny w Polsce nadmorski gotycki zamek, kościół mariacki – którego rozpoczęcie budowy datuje się na 1321 r., pozostałości murów obronnych z XIV-XV wieku, ratusz barokowy, przebudowany w 1725 roku, obecnie siedziba władz miasta, fontanna z posągiem rybaka z 1919 roku . Darłowo jest chętnie odwiedzane przez turystów z całej Polski oraz zza granicy. Jest to największe miasto powiatu sławieńskiego. Położone nad Morzem Bałtyckim, w dolinie rzek Wieprzy i Grabowej i wraz z Darłówkiem stanowi piękny nadmorski kurort.

Domki Familijne to wspaniały wypoczynek na Pomorzu Środkowym