Okolica i atrakcje

Bobolin to piękne i wyjątkowe miejsce. Szeroka plaża, piękne, zielone tereny i w odróżnieniu od dużych kurortów nadmorskich - spokój. Szum fal, mnóstwo zieleni i wiele atrakcji - tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Tu jest cudownie...

PLAŻA I BUNKRY W BOBOLINIE

Plaża w Bobolinie jest uznawana za jedną z najczystszych i najpiękniejszych na polskim wybrzeżu. Tutaj, nawet w szczycie sezonu z łatwością znajdziecie miejsce na wypoczynek. Ciekawostką tego miejsca są bunkry z czasów II Wojny Światowej.

JAZDA KONNA

Bobolin to również doskonałe miejsce dla osób, które lubią jazdę konną. To właśnie w naszej okolicy znajdują się piękne stadniny koni, gdzie każdy może zacząć swoją przygodę w siodle. Na początkujących czekają instruktorzy, którzy poprowadzą lekcje na ujeżdżalni. Na bardziej zaawansowanych czekają wyjazdy w teren.  

lunapark w dąbkach

To nie lada gradka dla najmłodszych. Tutaj nikt się nie będzie nudził! Na miejscu znajdują się karuzele, kolejki, trampoliny, samochodziki, salon gier, a także punkty gastronomiczne. To miejsce jest doskonałe na spędzenie rodzinnego popołudnia na dobrej zabawie.

TRASY PIESZE I ROWEROWE

Bobolin i okolica to prawdziwy raj dla osób preferujących aktywne spędzanie wypoczynku. Piękne zielone tereny, liczne trasy piesze i rowerowe. Bardzo popularną trasą wśród wypoczywających w Bobolinie, jest ta prowadząca do Dąbek, a następnie wzdłuż wybrzeża i Jeziora Bukowo, EuroVelo 10. 

CENTRUM SPORTÓW WODNYCH W DĄBKACH

W oddalonych o 2,5 kilometra Dąbkach znajduje się Przystań Żeglarska. Na miejscu istnieje możliwość skorzystania z wypożyczalni sprzętu wodnego, rejsu statkiem wycieczkowym czy zapisać się na kurs m.in. na patent żeglarski. 

LATARNIA MORSKA W DARŁÓWKU

W oddalonym o 5 kilometrów Darłówku znajduje się udostępniona do zwiedzania latarnia morska. Budowla ma wysokość 22 metrów. Atrakcja, w sezonie letnim jest dostępna dla turystów od 10.00 do zachodu słońca. Latarnia położona jest we wschodniej części miasta, połączonej z zachodnią częścią mostem zwodzonym. 

Skontaktuj się z nami

DOMKI FAMILIJNE NAD MORZEM
ul. Spokojna 2 | 76-156 Bobolin
Blank Form (#3)

Skontaktuj się z nami

DOMKI FAMILIJNE NAD MORZEM
ul. Spokojna 2 | 76-156 Bobolin
Contact Form Demo (#1)
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram